Půjčky

Neradostná bilance – půjček stále přibývá

Krátkodobé půjčky jsou často jediným řešením akutní finanční krize u mnoha jednotlivců i rodin. Půjčka ještě dnes může být u svých „majitelů“, pokud si vyberou některou z níže uvedených variant:

Půjčka online

Půjčka online je finanční produkt, který nabízí až 10 000 Kč a to s okamžitým odesláním hotovosti na váš účet. Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu. Na webových stránkách vyplníte formulář, ve kterém si určíte jak výši požadované částky, tak také termín splácení, který si lze nastavit od 7 do 45 dnů. Vzápětí po odeslání formuláře očekávejte telefonát z našeho zákaznického centra. Pokud je vaše půjčka online schválena, nic nebrání tomu, aby rychlá půjčka ihned vyrazila na cestu k vám. Můžete ji mít na svém účtu již do druhého dne, pokud ovšem preferujete poštovní poukázku, pak ji máte na své adrese do tří dnů.

Super rychlá sms půjčka

Tato druhá varianta je dostupná každému, kdo vlastní mobilní telefon. Mezi jasné výhody sms půjčky tedy patří i to, že si o ni můžete zažádat odkudkoli – z auta, z práce či z restaurace. Sms půjčka, stejně jako půjčka on-line, vyžaduje schválení zákaznickým centrem. Ale žádný strach, pokud je vám více než 21 let a nemáte u nás žádné nesplacené závazky, tak tomu nic nebrání

Co taková půjčka v hotovosti obnáší?

Nebankovní finanční společnosti jsou si vědomy toho, že o půjčky je zájem především mezi těmi, kdo se právě nachází v neradostném sociálním statusu. Proto se jedná téměř vždy o půjčky bez registru. Také tyto společnosti pochopitelně nabízí jen půjčky bez potvrzení příjmu. Momentálně nezaměstnanému člověku by totiž nárok na půjčku u klasické banky nevznikl. Výjimečně sjednávaná není ani půjčka na mateřské – právě maminky mají zpravidla problém shromáždit finance na náhlé větší vydání a třeba půjčka 5000 může zajistit nákup nového kočárku.