Ready-made sro

Co je to ready-made sro?

Firmy ready-made sro jsou založeny výhradně za účelem dalšího prodeje. Jsou to nové hotové společnosti, které nikdy nevykonávaly žádnou činnost. Společnost má také již splacený základní kapitál, proto nemusíte čekat na změny zápisu v Obchodním rejstříku, ale po podpisu smlouvy můžete ihned začít jednat jménem společnosti.

Výhody ready-made sro

Největší výhodou je úspora času a peněz. V současné době zakládání firmy zabere spoustu času, běhání po úřadech a vyplňování dokumentů a formulářů. Tohle všechno dělat už nemusíte. Vyberete si, kterou ready-made sro chcete, a ostatní zařídíme za vás. Vy se můžete v klidu věnovat dál svému podnikání.

Ready-made sro

 

Další služby, které k ready-made sro určitě využijete

Ke koupi společnosti ready-made sro můžete také využít naši službu virtuální sídlo firmy. Jedná se o poskytnutí sídla pro vaši firmu na prestižní adrese, kterou si vyberete z naší nabídky sídel z celé České republiky. Získáte tím nejen adresu na skvělém místě, ale také vám to vyřeší problém se sháněním prostorů, ušetříte za pronájem nemovitosti a také nebudete už nikoho muset přemlouvat, aby podepsal souhlas s umístěním sídla firmy.

Také se nemusíte bát, že by vám nepřicházela pošta nebo by lidé volali na nějaké číslo do prázdné kanceláře. Poštu samozřejmě přeposíláme na vámi zadanou adresu a v případě potřeby předávání telefonických hovorů můžete využít naši službu virtuální sekretářka.