Sídlo společnosti Brno

Sídlo společnosti Brno – výhoda pro vaše podnikání

Každá obchodní společnost musí mít oficiální sídlo společnosti. Adresu, na které by se měl právnický subjekt nacházet. Existují však způsoby, které můžete využít, když například podnikáte z domova nebo nemáte kancelář a chcete mít prestižní adresu např. sídlo společnosti Brno.

Sídlo společnosti Brno

Virtuální sídlo firmy je služba ve kterém vám poskytneme sídlo společnosti Brno ve vlastních prostorách. Získáte tím lukrativní adresu a ušetříte za pronájem kanceláří. Čím známější adresa firmy, tím prestižnější dojem bude firma vzbuzovat u obchodních partnerů.

Sídlo společnosti Brno funguje stejně, jako byste tam fyzicky pracovali. Pošta je automaticky přeposílána na vaši adresu a cenné dokumenty jsou podle potřeby scanovány a přeposílány na firemní mail.

Sídlo společnosti Brno je určeno hlavně pro osoby, které chtějí okamžitě začít s podnikáním, chtějí ušetřit náklady na provoz a pracovníky, a nechtějí mít sídlo firmy na méně známé adrese nebo je vhodné také pro podnikatele, kteří často cestují a kancelář potřebují jen příležitostně.

Za virtuální sídlo společnosti Brno platíte měsíční paušál. Výše paušálu se odvozuje od lukrativnosti adresy sídla společnosti a služeb, které si přidáte do balíčku paušálu. Čím delší si zvolíte dobu poskytnutí, tím víc ušetříte.